Volkswagen Lease&Drive

Operatívny lízing pre fyzické osoby aj podnikateľov
Mám záujem

Vieme, že vozidlá do vášho vozového parku vyberáte s ohľadom na vaše biznis plány a potreby. Aj preto vám nechávame veľký priestor na slobodné rozhodnutie o službách, ktoré k svojej automobilovej slobode potrebujete. Podnikajte bezstarostne vždy s novým vozidlom značky VOLKSWAGEN cez náš operatívny leasing VOLKSWAGEN Lease&Drive.
Vy si vyberiete, my zariadime.

Výhody VOLKSWAGEN Lease&Drive

4

Fixná dĺžka financovania:
12, 24, 36, 48 alebo 60 mesiacov

2

Voliteľný nájazd:
10.000 – 50.000 km ročne
Max. celkový nájazd 160.000 km

5

Počet vozidiel:
Na jedno IČO/rodné číslo: max. 3 zmluvy

1

Mesačná splátka obsahuje:

  • amortizáciu + úrok
  • cestnú daň
  • registračný poplatok
  • poplatok za správu zmluvy


  • asistenčnú službu ASA
  • povinné zmluvné poistenie
  • havarijné poistenie
  •  servisné úkony spojené s bežným opotrebením vozidla

3

Voliteľné možnosti do mesačnej splátky:
poistenie finančnej straty (GAP)
náhradné pneumatiky a pneuservis (prezutie a uskladnenie)

GL5128 - min

Nulová akontácia a fixná mesačná splátka

Na začiatku nemusíte investovať väčšiu sumu v podobe akontácie. Úspory tak môžete využiť efektívnejšie. Mesačná splátka je počas celého zmluvného obdobia rovnaká, preto bude plánovanie nákladov pre Vás hračka a neprekvapia Vás žiadne neočakávané výdaje. Pokrýva Vám napríklad registračný poplatok, poistenie, servisné prehliadky, ak ste podnikateľ alebo živnostník tak aj cestnú daň a ak budete chcieť tak aj výmenu a uskladnenie pneumatík.

Sme spoľahlivý partner Vašej mobility

Mesačne od nás dostanete len jednu faktúru. V prípade, že podnikáte tak je leasingová splátka pre vás nákladovou položkou, čiže je daňovo odpočítateľná. Buďte pripravený na Vaše podnikanie. Majte vždy nové vozidlo a k tomu jedného partnera, ktorý rýchlo vyrieši prípadný výpadok mobility kvalitnou a v čase a regióne dostupnou opravou alebo aj náhradnou mobilitou.

Stále nový VOLKSWAGEN

Či už jazdíte málo, prípadne cestujete veľa a často, v oboch prípadoch nájdeme pre vás optimálny počet km. Či to bude 10 000 alebo 50 000 záleží od vás. Po skončení zmluvy sa nemusíte starať o predaj auta. Nové auto môžete mať každý rok. Stačí si vybrať, nasadnúť a jazdiť. Ak v auto-moto tematike nie ste doma, naši odborníci vám poradia, po ktorom vozidle siahnuť a na čo pri výbave nezabudnúť.

VW LD Page-min
Tiguan-1417x944px-min

Využite Lease&Drive aj ako súkromná osoba

Dopredu viete s akou mesačnou splátkou máte počítať, platíte stále rovnakú sumu, v ktorej máte prenájom auta s poistením, servisnými úkonmi, sezónne pneumatiky vrátane ich prezutia a uskladnenia. Na začiatku nepotrebujete vlastné zdroje. Takto usporené peniaze tak môžete využiť na Vaše koníčky alebo dovolenku. Vyberte si čo Vám vyhovuje. Či to bude VW Golf alebo VW Passat, nemíňajte zbytočne svoj čas na administratívu spojenú s vlastníctvom vozidla. Mesačná splátka zaistí Vašu kompletnú mobilitu. Vy len jazdíte, tankujete a o všetko ostatné sa postaráme my.

Každá ponuka je individuálna

Kontaktujte alebo navštívte niektorého z našich predajcov a informujte sa, čo je pre Vás najvýhodnejšie. Spracujeme Vám ponuku na mieru podľa potrieb Vášho biznisu.

© Volkswagen 2021