SEAT Lease&Drive

Operatívny leasing
Mám záujem

Cestujte bezstarostne vždy s novým vozidlom značky SEAT cez náš operatívny leasing SEAT Lease&Drive.
Využívajte službu systémom “all in” a starostlivosť o vaše autá nechajte na nás. Vy si vyberiete, my zariadime.

Výhody SEAT Lease&Drive

VWFS-WEB-Seat-1600x1067px2

Každý mesiac fixná splátka

Operatívny lízing je aktuálne najefektívnejší spôsob financovania nielen firemných vozidiel. Nulové vstupné poplatky znamenajú úspory, ktoré môžete efektívne využiť na iné účely. Pri Lease&Drive neplatíte akontáciu ani spracovateľský poplatok. Okrem toho už na začiatku zmluvného obdobia viete s akou mesačnou splátkou máte počítať. Je fixná počas celej doby nájmu.

Pripravené pre vaše podnikanie

Leasingová splátka je nákladovou položkou, čiže je daňovo odpočítateľná. Počas celej doby nájmu platíte rovnakú sumu, v ktorej sú premietnuté očakávané náklady na užívanie vozidla za Vami vybrané obdobie. Splátka pokrýva rôzne výdaje – od registračných poplatkov, poistenia, cez servisné prehliadky, výmenu a uskladnenie pneumatík až po cestnú daň. Čo v praxi znamená, že by Vás nemali prekvapiť neočakávané čísla. Okrem iného usporíte aj po mzdovej a časovej stránke, pretože o vozový park a služby spojené s jeho prevádzkou sa postaráme my.

Stále nový SEAT

Po skončení zmluvy sa nemusíte starať o predaj auta a vyhnete sa obavám z rizika zostatkovej hodnoty. To vyriešime za Vás. Po dvoch, troch alebo štyroch rokoch si môžete prenajať nové auto, nasadnúť a jazdiť. Mobilita je pre Váš biznis kľúčová, vyberte si vždy vozidlo podľa aktuálnych potrieb Vášho podnikania.

SEAT-Ateca_006
VWFS-WEB-Seat-2000x1000px6

Lease&Drive aj pre súkromné osoby

Či si vyberiete SEAT Leon alebo uprednostníte vyšší SEAT Ateca, využite ho tak ako naozaj chcete a potrebujete vďaka Lease&Drive aj ako súkromná osoba. Nemíňajte zbytočne svoj čas na administratívu spojenú s vlastníctvom vozidla, vozidlo si jednoducho prenajmite. Mesačná splátka zahŕňa aj servis, výhodné poistenie a ďalšie služby zaisťujúce Vašu kompletnú mobilitu.

Každá ponuka je individuálna

Kontaktujte alebo navštívte niektorého z našich predajcov a informujte sa, čo je pre Vás najvýhodnejšie. Spracujeme Vám ponuku na mieru podľa potrieb Vášho biznisu.

© Volkswagen 2021